Kategória U10 - 4. ročník (max. 6 hráčov narodeních po 1.7.2001)

Družstvá: HOBA Bratislava, L2hockey Gajary Flames, HBK Kometa Vrútky, Hokejová Škola Zdena Cígera, ŠK 98 Pruské

Družstvá: HOBA Bratislava Modré Rakety, HOBA Bratislava Biele Žraloky, ŠK 98 Pruské, HBK Kometa Vrútky

8:20 – 9:00HOBA Bratislava U10 - HŠ Zdena Cígera U10
9:00 – 9:40L2hockey Gajary Flames U10 - ŠK 98 Pruské U10
9:40 - 10:15HBK Kometa Vrútky U10 - HOBA Bratislava U10
10:15 - 10:50L2hockey Gajary Flames U10 - HBK Kometa Vrútky U10
10:50 - 11:25HŠ Zdena Cígera U10 - ŠK 98 Pruské U10
11:30 - 12:10Pruské U9 - Vrútky U9HOBA Modré Rakety U9 - HOBA BA Bi. Žraloky U9
12:10 - 12:50HOBA Modré Rakety U9 - ŠK 98 Pruské U9HOBA Biele Žraloky U9 - Vrútky U9

Propozície U10

1. Hrá sa podľa pravidiel SHBU. Zápas sa hrá 2 x 10 minút čistého času. Hrá sa na veľké originálne hokejové brány. Tresty 2 min.
  2. Turnaj sa hrá systémom každý s každým. Každé družstvo odohrá štyri zápasy.
  3. Turnaja U10 sa môžu zúčastniť hráči ročník narodenia 2002 a mladší (max. 6 hráčov v družstve narodených po 1.7.2001).
  4. Štartovné za družstvo je 120,- Euro vrátane občerstvenia a 17 obedov.
  5. Minimálny počet hráčov je 7+1 brankár!!!, maximálny je 18 + 2 brankári.
  6. O poradí v turnaji rozhoduje : počet bodov (bodovanie výhra 2, remíza 1, prehra 0), pri rovnosti bodov vzájomné zápasy (pri rovnosti bodov viac družstiev minitabuľka zo vzájomných zápasov), celkové skóre v súťaži (rozdiel strelených a obdŕžaných gólov), väčší počet strelených gólov.
  7. Vyhodnotenie turnaja – poháre za 1. až 5. miesto, medaile za 1. až 3. míesto. Individuálne ocenenia - najlepší brankár, útočník, obranca, strelec, hráč.

Propozície U9

1. Hrá sa v tretine, mantinel je na modrej čiare. V jednom čase prebiehajú dva zápasy. Buly môže byť na piatich miestach. Po obdŕžanom góle v polovici ihriska, pri prerušení brankárom vždy v obrannom pásme družstva, ktoré hru prerušilo.
  2. Hrá sa 2 x 15 minút hrubého času, prestávka medzi tretinami minimálna, hrá sa 3 na 3, po faule nasleduje trestné strieľanie. V zápase sa pravidelne strieda približne medzi 50 až 70 sekundami, striedať počas hry je možné iba na pokyn rozhodcu (družstvo musí vystriedať všetkých hráčov). Striedanie je letmé, to znamená, že hráči nechajú loptičku, odídu striedať a ďalšia trojica sa ihneď zapája do hry. Trojice môžu byť rôzne poskladané v priebehu jednotlivých zápasov, ale musí vždy pravidelne striedať celá trojica! Trojice by mali byť poskladané podľa výkonnosti. Hra bez brankára takzvané power-play je dovolené len v poslednej minúte zápasu.
  3. V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu (zranenie, zdržovanie hry, oprava a úprava ľadu, konštrukcie bránok alebo úprave výstroja brankára) bude hra prerušená, časomerač zastaví čas. Hra bude pokračovať až po čase, keď budú všetky družstvá schopné pokračovať v hre.
  4. Mininihokejbalového turnaja sa zúčastňujú štyri družstvá, ktoré hrajú systémom každý s každým.
  5. Minimálny počet hráčov je 6+1, maximálny 12+2!
  6. Štartovné za družstvo je 80,- Euro vrátane občerstvenia a 12 obedov.
  7. Turnaja sa môžu zúčastniť iba hráči ročníka 2003 s výnimkou, že dievčatá môžu byť ročník narodenia 2002.
  9. Vyhodnotenie súťaže – poháre pre všetky družstvá, medaile pre družstvá na 1. až 3. míeste. Individuálne ocenenia - najlepší brankár, obranca, útočník, hráč, strelec.